#1 2011-06-24 16:49:07

Dejt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-21
Posty: 1
Punktów :   

Kilka informacji zbiorczych.

Siema, jestem administratorem tego serwera i chciałbym Wam udzielić kilku informacji, oraz zarazem poprosić ekipę serwera o wszczęcie jakiej kolwiek pracy.

Co do ekipy: Na prawdę nie wiem kto poza mną i Vertigiem jest administratorem, czy tam moderatorem tego serwera. Prosiłbym aby każdy, kto jest kimś więcej niż tylko graczem wpisał się według poniższego wzoru:

[Ja (nick) jestem (stanowisko) tego serwera.


- Vertigo (założyciel, administrator główny)
- Dejt (administrator)



Będzie też prowadzona niedługo rekrutacja i nabór na stanowisko:

- Administrator (przewidujemy dwa, bądź jedno miejsce)
- Skrypter (jedno miejsce)
- Moderator (Trzy, bądź dwa miejsca)

Ilość miejsc będzie zależała od decyzji Vertigo.

Co do forum: Na prawdę chciałbym zmienić to forum i Wy pewnie też byście chcieli zmienić je także, dlatego postanowiłem że wyślę tego esa za pięć złotych, po to na prawdę nie jest dużo na okres trzydziestu dni, potem się zobaczy. Wyślę go najprawdopodobniej na xaa.pl, mianowicie jeżeli ma ktoś lepsze, mniej więcej w tej samej cenie to proszę bardzo podsyłajcie je śmiało. Przeniesienie wszystkich działów nie będzie dość skomplikowana, bo wystarczy zapisać BBCode i przenieść go na nowy system. Miejmy nadzieje się z tym szybko uporać.
Narazie forum jest szpetne i pozbawione jakiej kolwiek jasności, ale my się z tym uporamy, dodamy najprawdopodobniej kilka działów tj. Aplikacje i tym podobne.

Co do GameModu, Mapy: Tutaj sprawa jest dość zawiła, musimy znaleźć skryptera przynajmniej z podstawową wiedzą o  Game Modzie oraz modyfikowaniu mapy. Właśnie przed chwilą byłem sprawdzić co się tam wyrabia, powiem Wam, że wystarczy tylko zmienić nazwę forum wyświetlaną przy niektórych rzeczach oraz usunąć uciążliwe przejścia dla pieszych, dodane praktycznie w całym Los Santos. Myślę, że w tej kwestii nie jest źle, jeżeli nikt nie oczekuje pisanej od nowa mapy. Narazie to jest klasyczny skrypt typu God Father znany Wam wszystkim bardzo dobrze. Jak narazie jest tylko 20 slotów z czym postaram się uporać i podnieść jakoś tą liczbę wysyłając esy, eh.

Dostałem właśnie informację, że start będzie 5 lipca i nie wchodźcie na to IP, które podane jest w temacie informacji. 

Co do graczy: Cóż, nie mamy ich zbyt wielu, ale z Waszą pomocą na pewno nam się uda postawić ten serwer na nogi. Przygotujemy specjalny konkurs na reklamę serwera, co potrwa myślę parę dni z Waszą pomocą, w między czasie możecie zapraszać znajomych, przyjaciół czy kogo tam chcecie. Tratujcie nasz serwer poważnie, bo przecież chcemy się tylko i wyłącznie rozwijać.

Co do bazy serwera: narazie cały czas doładowywujemy wirtualny portfel Vertigo, jeśli chcecie nam pomóc w rozwoju serwera wystarczy wysłać sms'a pod numer 79550 o treści SH9.4167 (koszt około 11zł z VAT) Kiedy już uzbieramy na bazę serwera postawimy go na początek z 20 slotami, gdzie później dokupimy jeszcze dwadzieścia. Z góry dziękuję za każde wsparcie.

Jeżeli macie jakieś pytania, walcie śmiało w tym temacie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce www.yorku.pl www.psita.pl www.numiblog.pl